výpis záznamů v tabulce 'Evidence software'

Evidenční list ISVS
aidentifikační údajeCivilní služba
búčel ISProgram pro potřeby vedení agendy civilní služby u krajských úřadů ČR a pro všechny organizace, kde občané civilní službu vykonávají.
cpopis funkcí ISProgram s vytvořenou datovou základnou umožňuje okamžitý přehled o občanech povinných civilní službou; organizacích, ve kterých lze civilní službu vykonat; provedených správních řízeních u jednotlivých občanů povinných výkonem civilní službou; seznamy občanů povinných civilní službou podle různých kriterií; seznamy organizací, ve kterých lze civilní službu vykonat; statistické výkazy za zadaná období i zpětně hlášení pro zdravotní pojišťovnu; seznam občanů, kteří ukončí výkon civilní služby v zadaném období; vlastní sestavy a filtry, které si lze nadefinovat; v programu je již více než 100 vzorů správních rozhodnutí, která se automaticky doplňují potřebnými údaji včetně skloňování českých jmen títky na obálky, doručenky apod.
darchitektura ISVšechny části systému jsou vyvinuty na platformě Microsoft Visual Studio, zejména Visual FoxPro s použitím OCX objektů třetích stran, např. XCEEDZIP Program je vybaven speciální funkcí pro nahlašování chyby přímo výrobci tzv. formulářem pro nahlašování chyby, včetně odeslání LOGu pomocí SMTP, Outlook nebo MAPI emailem. Email je využíván též pro zasílání statistiky a výměnu dat mezi moduly. Data jsou uložena v souborech DBF.Všechny moduly využívají pro definici sestav a tisk OLE řízení MS Wordu a pro export dat MS Excel, pro zasílání dat OLE řízení Outlooku.
epřístup veřejnosti k ISSystém slouží pouze pro vnitřní potřeby úřadu.
fdatové rozhraní
gpoužité číselníky
hvazby na jiné IS
iuživatele ISOdbor sociálních věcí a zdravotnictví.
jlegislativni ramec IS
kúroveň zabezpečení ISProgram využívá základní autentikaci.
Zpět do přehledu software